Ile zapłacimy? Wpłaty

Zależało nam natym by za całą wycieczkę to znaczy za przejazd autokarem na całej trasie plus trzy noclegii (w tym jeden jeszcze w Polsce na granicy polski - litewskiej) zapłacić tyle samo co rok i dwa lata temu czyli:
290 zł
Udało nam się zmieścić w tej kwocie i właśnie po tyle będziemy zbierali ale....No właśnie jest  jednak pewien znak zapytania. Nie wiemy ile zapłaacimy za parking a to może nie być tanie. Ostatnio kierowca nie był w stanie opłacić parkingu z naszych wpłat. Za parkowanie autobusu przez 3 dni podliczyli nas prawie 100 euro, dlatego może być taka sytuacja, że na parking będziemy musieli się zrzucić i chcielibyśmy, byście przygotowani byli na niewielkę dopłatę rzędu 5-10 zł już na miejscu. Być może nie będzie ona potrzebna ale.... Póki co zbieramy po 290 zł.

 Ile przejecie i przepijecie, ile wydacie na jarmarku? Nie wiemy, w każdym razie ceny żywności, alkoholu, piwa są porównywalne do polskich. Jedno zdanie na temat hotelu. Hotel a właśniwie hostel oddaje swoim gościom do dyspozycji kompletnie wyposażoną kuchnię. Można we własnym zakresie przygotować sobie śniadanie czy kolację, a nawet obiad, jeśli komuś sięchce obierać ziemniaki i smażyc kotlety hihi hi :-))). Są patelnie, garnki, czajniki, talerze, sztućce, wszystko co potrzebne. W przypadku śniadań ma to duże zbnaczenie ponieważ naprzeciwko hostelu jest sklep spożywczy dobrze zaopatrzony i nie trzeba szukać knajp, które są raczej w centrum, w dodatku wczesnym rankiem są najczęściej zamknięte. 
WPŁATY
(wpłacając pieniądze prosimy o podanie kogo wpłata dotyczy, jesli dotyczy ona 2 i więcej osób prosimy o nazwiska, nicki, pseudonimy wszystkich osób, których wpłata dotyczy. Prosimy też o podawanie kontaktu do siebie w przypadku osób, których nie znamy lub znamy bardzo słabo. W przeszłości zdarzały się przypadki anonimowych wpłat co znacznie nam utrudniało kontakt z tymi osobami lub wręcz uniemożliwiało nam ten kontakt.)Pieniążki wpłacamy na konto:

Elżbieta Dąbrowska
60 1140 2004 0000 3102 3555 1124
*******
UWAGA!!! Prosimy byście głęboko przemysleli swoją decyzję odnoście udziału w naszej imprezie. Jej organizacja wiąże się z określonymi kosztami, jakie ponosimy i w zwiazkuz tym osobom rezygnującym z udziału w wycieczce nie będziemy zwracać wpłaconych pieniędzy. Jeśli nie macie pewności czy będziecie mogli z nami pojechać - nie zapisujcie się. Oszczędzi to nam zamieszania a Wam, Waszych ciężko zarobionych pieniążków.
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW